Postępowania naprawcze, upadłościowe i likwidacyjne

Oferujemy pomoc przedsiębiorcom w zakresie postępowania naprawczego, upadłościowego oraz likwidacyjnego.  Reprezentujemy przedsiębiorców w postępowaniach  w zakresie doradztwa oraz  w prowadzeniu postępowań upadłościowych oraz likwidacyjnych. Nasza szeroka wiedza pozwala nam również świadczyć pomoc przedsiębiorcom, którzy w celu uniknięcia postępowania upadłościowego lub likwidacyjnego poszukują wsparcia przy restrukturyzacji firmy.

Postępowanie naprawcze mogą prowadzić przedsiębiorcy, którzy na bieżąco regulują swoje zobowiązania, ale spodziewają się że ich sytuacja ekonomiczna w niedalekiej przyszłości znacząco się pogorszy i w niedługim czasie mogą stać się niewypłacalni.

Postępowanie upadłościowe ma na celu ochronę wierzycieli poprzez zamrożenie majątku dłużnika. Z jednej strony działanie to uniemożliwia uszczuplenie tego majątku, zaś z drugiej hamuje narastanie obciążeń dłużnika. Postępowanie upadłościowe nie zawsze musi oznaczać likwidację  podmiotu gospodarczego. Właściwie poprowadzone postępowanie upadłościowe, może być nowym rozdziałem i impulsem do rozwoju podmiotu.

Celem postępowania likwidacyjnego jest rozdysponowanie składników materialnych i niematerialnych, przedsiębiorstwa zaspokojenie lub zabezpieczenie wierzycieli oraz zakończenie bieżących spraw spółki z uwzględnieniem wyrejestrowania podmiotu. Postępowanie likwidacyjne jest prowadzone w spółkach osobowych i kapitałowych.

Grupa Audyt i Podatki sp. z o.o.

Biegli Rewidenci i Doradcy Podatkowi

ul. Hallera 170/2

53-203 Wrocław

tel./fax. 071 339 04 33

509 489 800, 508 142 124, 698 884 384

biuro@gaip.pl

^
© Copyright 2017 gaip.pl | Projekt i realizacja strony www - SoftSpark

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /public_html/gaip.pl/wp-includes/plugin.php on line 437