Doradztwo podatkowe

Nasi Doradcy Podatkowi na bieżąco wspomagają naszych klientów w zakresie prawa podatkowego zarówno materialnego jak i proceduralnego. W zakresie naszych usług znajduje się podatkowo kompleksowe wsparcie podmiotów gospodarczych w tym między innymi:

– Analizy prawno-podatkowe zagadnień ze szczególnym zwróceniem uwagi na PIT, CIT i VAT

– Sporządzanie dokumentacji podatkowej cen transferowych pomiędzy powiązanymi podmiotami gospodarczymi

– Pomaganie w bieżących kontaktach z urzędami skarbowymi.
Dajemy naszym klientom zrozumienie prawa podatkowego oraz swobodę w podejmowaniu decyzji

– Wsparcie oraz reprezentacja podczas toczących się kontroli i postepowań podatkowych.
Zdejmujemy z naszych klientów ciężar merytorycznych odpowiedzi na zadawane pytania przez organy podatkowe. Ustalamy strategię, odpowiadamy na pisma, uczestniczymy podczas przesłuchań, czynnie bierzemy udział na każdym stadium kontroli i postepowania podatkowego, piszemy wyjaśnienia i zastrzeżenia do protokołów kontroli mając zawsze na uwadze wagę informacji wskazanych w pisanych przez nas dokumentach oraz interes naszych klientów

– Reprezentacja klientów podczas postępowań odwoławczych poprzez pisanie odwołań od decyzji organów podatkowych.
Tym samym zdejmujemy z naszych klientów ciężar analizy całej dokumentacji zebranej podczas wcześniejszej kontroli podatkowej i postepowania podatkowego wskazując naszym klientom szanse oraz możliwości obrony ich praw z wykorzystaniem przepisów prawa oraz wyroków sądów administracyjnych.

– Reprezentacja przed Sądami Administracyjnymi w tym m.in. pisanie skarg do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych oraz skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego.
Na tym etapie analizujemy całą wcześniejszą dokumentację zebraną podczas zakończonych postepowań podatkowych przed organami podatkowymi. Wypowiadamy się co do meritum sprawy dając szansę naszym klientom zrozumienia wagi sytuacji oraz przejmujemy na siebie ciężar reprezentacji przez Sądami Administracyjnymi.

Grupa Audyt i Podatki sp. z o.o.

Biegli Rewidenci i Doradcy Podatkowi

ul. Hallera 170/2

53-203 Wrocław

tel./fax. 071 339 04 33

509 489 800, 508 142 124, 698 884 384

biuro@gaip.pl

^
© Copyright 2017 gaip.pl | Projekt i realizacja strony www - SoftSpark

Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: No such file or directory in /public_html/gaip.pl/wp-includes/plugin.php on line 437